ILE

KOSZTUJE WYKONANIE WIRTUALNEGO SPACERU PO TWOJEJ FIRMIE?

Koszt wykonania wirtualnego spaceru jest niewielki w porównaniu do korzyści jakie Osiągniesz, to jedna z najlepszych inwestycji marketingowych i promocyjnych. Wycenę przygotowujemy po zapoznaniu się z wielkością lokalu oraz Twoimi oczekiwaniami i budżetem. Koszt stworzenia wirtualnej wycieczki Google jest jednorazowy, a utrzymanie na serwerach Google – bezpłatne.

Cena jest zależna od wielkości Twojej firmy

Rzeczywisty koszt usługi Google Street View uzależniony jest od wielkości lokalu oraz Twojej decyzji odnośnie ilości zdjęć panoramicznych (punktów) ważnych miejsc. Rozmieszczenie panoram musi uwzględniać wytyczne firmy Google takie jak odstępy miedzy panoramami i konieczność omijania przeszkód. Wymagane są przynajmniej dwa punkty (panoramy): jeden przed wejściem do lokalu oraz jeden wewnątrz. Więcej punktów (czyli połączenie dwóch lub trzech panoram) dają już poczucie poruszania się, bo można nie tylko rozglądać się w jednym miejscu, ale też zrobić krok do następnego punktu w lokalu i tam też porozglądać się na wszystkie strony.

Każde zlecenie poprzedza indywidualna wycena

Im większy lokal, tym więcej punktów (kroków) należy zaplanować. Liczbę punktów i ich położenie ustalimy wspólnie, w zależności od budżetu przeznaczonego na wirtualny spacer. Dla małych lokali (kawiarnie, restauracje, sklepiki, salony kosmetyczne, punkty usługowe itp.) cena wirtualnych wycieczek oscyluje w granicach 300-900 zł w zależności od liczby punktów, z których składa się spacer. Ustalimy to orientacyjnie, wystarczy że Przekażesz nam informacje odnośnie powierzchni lokalu, rozmieszczenia pomieszczeń (przyda się orientacyjny plan) oraz Dołączysz kilka roboczych zdjęć. Przy większych obiektach (np. duże sklepy, hotele) niezbędne będzie spotkanie przed wykonaniem sesji – nasz rekomendowany fotograf Google pomoże Ci zaplanować trasę wirtualnego spaceru i wybrać wnętrza, które będą prezentowane.

Publikacja panoram w Street View jest bezpłatna

Bezpłatnie Otrzymasz ponadto wiele korzyści, między innymi integrację z Google Street View i Google Maps. Jeśli nie Posiadasz wizytówki w Google – założymy ja bezpłatnie. Dodatkowy koszt pojawi się jedynie wówczas, gdy Zdecydujesz się powtórzyć sesję zdjęciową swojego lokalu np. w wyniku remontu wnętrz, chęci pokazania nowej kolekcji, sezonowych dekoracji itp.