DLACZEGO

KORZYSTAĆ Z POMOCY REKOMENDOWANEGO FOTOGRAFA GOOGLE?

Google Street View rekomendacja

Oznacza to, że świadczymy usługi najwyższej jakości, co zostało potwierdzone przez Google. Panoramy sferyczne wykonywane są zgodnie z wytycznymi Google, profesjonalnym sprzętem oraz montowane w specjalistycznym oprogramowaniu co gwarantuje najwyższą jakość prezentacji Twojego obiektu.

Jak działa wirtualny spacer Google Street View?

Wirtualny spacer to w rzeczywistości grupa panoramicznych zdjęć sferycznych połączonych w jedną spójną całość. Wirtualny spacer jest umieszczany bezpośrednio w Mapach Google. Google nie pobiera opłaty za utrzymywanie zdjęć na swoich serwerach, utrzymuje je bezterminowo, aczkolwiek warto je aktualizować co pewien czas.  Prezentacja wnętrz działa zarówno na komputerach jak i urządzeniach mobilnych (również w aplikacji Google Maps). Spacer można w bardzo prosty sposób osadzić na własnej stronie internetowej.

Jak długo trwa wykonanie sesji zdjęciowej?

Sesja zdjęciowa zajmuje zwykle około 2-3 godziny przy średniej wielkości projektach (około 20-30 panoram). Szybciej wykonuje się zdjęcia jeśli obiekt jest nieczynny – kiedy ludzie nie wchodzą w kadr. Można wykonywać zdjęcia z ludźmi jednak jeśli nie mamy ich pisemnej zgody – fotograf musi zamazać twarze. Należy pamiętać, by fotografowane pomieszczenia były wcześniej odpowiednio przez Ciebie przygotowane (np. posprzątane).

Zachowanie prywatności i zgodności z prawem

Zdjęcia nie obejmą żadnych obszarów firmy, których nie Chcesz pokazywać. To Ty decydujesz które obszary (np. pomieszczenia) zostaną zarejestrowane w Street View. Jeśli będzie taka konieczność, wszystkie zdjęcia panoramiczne zostaną przetworzone z wykorzystaniem technologii do zamazywania twarzy osób znajdujących się na zdjęciach, jak również tablic rejestracyjnych aut. W każdej chwili Możesz poprosić o zamazanie dodatkowych informacji personalnych, cen lub usunięcie całych zdjęć. Możesz również poprosić o wykonanie nowych zdjęć sferycznych, jeśli dotychczasowe staną się nieaktualne, np. po zmianie wystroju firmy (wg cennika).